:кадър: СпорталМанчестър Юнайтед претърпя унизителна загуба с 0:4 при гостуването си

...

Унижение за Манчестър Юнайтед в Лондон

:кадър: Спортал

Манчестър Юнайтед претърпя унизителна загуба с 0:4 при гостуването си на Кристъл Палас. Резултатът бе тъкмо въплъщение на представянето на двата тима. Майкъл Олисе откри резултата в 12-ата минута, а Жан-Филип Матета удвои малко преди почивката. Тайрик Мичъл отбеляза третото попадение в 58-ата минута, а Олисе вкара втория си гол в мача осем минути по-късно, предава Спортал.

Проблемите на " алените дяволи " бяха явни, а отсъствието на многото контузени способства за това. Каземиро, който последните мачове играе като централен бранител, позволи поредност от неточности, а Джони Еванс не се показа доста по-добре. Халфовата линия неведнъж загуби борби в средата на терена, а в отсъствието на Бруно Фернандеш нямаше никакви хрумвания в предни позиции.

Ман Юнайтед има единствено една победа в последните си седем турнирни срещи и към този момент е на осмо място, откакто през вчерашния ден бе настигнат от Челси. За Кристъл Палас това бе четвърта победа в последните пет мача. Тимът на Оливер Гласнер е 14-ти в класирането.

Източник: petel.bg